Drodzy Czytelnicy, PREMIERA e -booka już 15 października!


Co będzie zawierał e-book?

E-book będzie zawierał 25 przepisów na zdrowe obiady a także listę zamienników niektórych produktów. Każdy przepis będzie miał podaną kaloryczność, czas przygotowania oraz ilość porcji. Obiady będą zarówno mięsne, z rybami a także wegetariańskie i na słodko. Będzie w czym wybierać 😉

Dodatkowo, w każdym przepisie będzie wskazówka odnośnie danego dania lub ciekawostka na temat posiłku lub produktu użytego w przepisie.

Jeśli śledzicie mojego bloga to wiecie zapewne, że dania obiadowe będą jak zwykle – proste, szybkie do przygotowania, smaczne i zdrowe. Bez problemu będziecie mogli je przygotować tylko dla siebie albo dla całej rodziny.

Nie musicie poświęcać całego swojego wolnego czasu, aby zdrowo się odżywiać. Gdy zakupicie e-booka będziecie widzieli, że można jeść zdrowo i pysznie, nie spędzając w kuchni dużej ilości czasu.

Posiłki będą się również nadawały do lunchboxów, ale również będziecie je mogli przygotować np. w ramach kolacji lub obiadokolacji. Wszystko zależy od Waszego zapotrzebowania kalorycznego.

W e-booku będą również zdjęcia potraw, mojego autorstwa. Każdy przepis wypróbowałam (niektóre już kilka razy) i zapewniam, że jest wart przygotowania 🙂


Dla kogo będzie ten e-book?

Dla wszystkich. Co to znaczy? Dla tych, którzy chcą zdrowo się odżywiać na co dzień. Chcesz schudnąć? Nie ma problemu, podana kaloryczność potraw ułatwi Ci dopasowanie do swojego zapotrzebowania.


Dania z e-booka będą mogły przygotować osoby:

  • z chorobami układu krążenia
  • otyłe lub z nadwagą
  • w stanie przedcukrzycowym
  • kobiety w ciąży, planujące ciążę, karmiące
  • z chorobami tarczycy
  • zdrowe

PREMIERA e-booka już 15 października!

Zapisz się na listę oczekujących:

https://landing.mailerlite.com/webforms/landing/m1w4c5


Jeśli jeszcze nie zapisałeś/aś się na newsletter to zachęcam, dla Subskrybentów będzie specjalna zniżka premierowa.


Zapisz się na newsletter i otrzymaj prezent!

Pobierz za darmo mini ebook "Podstawowe zalecenia dietetyczne dla osób rozpoczynających zmianę nawyków żywieniowych"

Please wait...

Dziękuję za zapis na newsletter!


Tymczasem śledźcie moje profile w mediach społecznościowych 🙂


Zostaw komentarz