Aleksandra Sieczka Gabinet dietetyczny „Zdrowo na co dzień”

Temat zdrowego żywienia to moja pasja, którą mogę również realizować zawodowo.

Uzyskałam dyplom Dietetyka z Polskiego Instytutu Dietetyki, ukończyłam również studia z dietetyki-poradnictwa dietetycznego w Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu a ostatnie moje osiągnięcie to ukończenie kursu na trenera personalnego. Oprócz tego posiadam również certyfikaty licznych kursów kierunkowych, m.in. z dietoterapii w nadwadze i otyłości, żywienia kobiet w ciąży i małych dzieci, dietetyki klinicznej czy prowadzenia gabinetu dietetycznego.

Lubię układać plany żywieniowe wg indywidualnych preferencji a także gotować i piec różne zdrowe potrawy. Oprócz tego poświęcam czas na ćwiczenia fitness, bieganie, grę w tenisa oraz jazdę rowerem.

Cały czas doskonalę swoje umiejętności kulinarne (możecie je obserwować na blogu) a także poszerzam swoją wiedzę z dietetyki, m. in. uczestniczę w szkoleniach czy kursach doskonalących, czytam czasopisma i książki dietetyczne a także jestem na bieżąco z nowinkami dietetycznymi, a tych jest naprawdę sporo…:) Zachęcam do skorzystania z moich usług dietetycznych.