Witam wszystkich po dość długiej nieobecności! Wróciłam do pracy z nową energią, nowymi pomysłami i udoskonalam dotychczasowe działania. Co nowego w gabinecie?

  • ze względu na pandemię koronawirusa konsultacje dietetyczne będą się odbywać wyłącznie w formie online (telefonicznie lub na życzenie mailowo).
  • wizyty można od dzisiaj rezerwować online – po prawej stronie na blogu widnieje system rezerwacji wizyt, wystarczy kliknąć w interesujący nas dzień a system sprawnie przeprowadzi nas przez dalszą część rezerwacji. Podajemy minimum danych: imię, nazwisko, nr telefonu, czego dotyczy wizyta a system przypomni nam wcześniej o wizycie smsem. Wizyty online odbywają się w zarezerwowanym dniu między godz. 8 a 16, do ustalenia.
  • pod systemem rezerwacji widzicie również zapisy na newsletter. Zachęcam do zapisywania się, ponieważ po zapisie czeka na Was prezent: mini ebook o tym, jak zacząć zmieniać nawyki żywieniowe na początku procesu odchudzania. Polecam, ebook stworzyłam z myślą o wszystkich odchudzających się, taka wiedza w pigułce 🙂 Dla Subskrybentów będą również specjalne rabaty, promocje, prezenty, a także powiadomienia o aktualnościach na blogu.
  • możecie w łatwy i bezpieczny sposób zapłacić za moje usługi w serwisie Allegro, pod tym linkiem https://allegro.pl/oferta/indywidualny-plan-zywieniowy-dieta-7-dni-dietetyk-9539178459. Jest to link do pierwszej konsultacji online i jadłospisu na 7 dni, szczegóły podałam w ofercie.

Póki co to tyle z nowości, zachęcam mocno do zapoznania się z ofertą i kontaktu http://www.zdrowonacodzien.pl/kontakt. Zapraszam do współpracy w nowym, odświeżonym gabinecie, póki co zdalnie, ale za to z możliwością rezerwacji wizyt online, zakupu konsultacji i diety przez serwis Allegro. Zachęcam również do zapisu na newsletter, bo po prostu warto, prezent w postaci mini ebooka to dopiero początek Waszej przygody z blogiem Gabinetu „Zdrowo na co dzień” 🙂


Zostaw komentarz